0 (545) 486 06 06

KOMBİ TAMİRİ

Hizmetlerimiz / Kombi Tamiri

hizmetlerimiz

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Kombi, doğalgaz kullanmak sıcak su ihtiyacını karşılamak için üretilen akıllı cihazlardır. Kombiler ev ve iş yeri gibi kapalı alanlarda kullanılır. Şekli itibariyle kombiler küçük yapılarından dolayı çok fazla yer kaplamazlar. Özellikle son zamanlarda üretilen teknolojik kombiler sessizce çalışır evdekilere rahatsızlık vermezler. Kombilerin pek çok çeşidi bulunur, bunlardan bazıları şöyledir: bacalı kombi, konvansiyonel kombi, yoğuşmalı kombi, tek eşanjörlü kombi, çift eşanjörlü kombi, elektrikli kombidir. Kombi alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur ısıtma şartlarıdır. Kombiler yıl içerisinde sürekli kullanıldıklarından dolayı periyodik aralıklarla bakımlarının yapılması gerekir. Kombi tamiri konusunda alanında deneyimli firmalardan destek almak gerekir.

Kombi Tamiri Nasıl Yapılır?

Evlerde sıklıkla kullanılan kombilerin sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için alanında uzman kişilerden yardım almak gerekir. Özellikle kış mevsimi gelmeden kombilerin bakımları yapılmalıdır. Kombi bakım servisi yapan firmamız, kombi tamiri yapmakla kalmaz ileride yaşayabileceğiniz muhtemel sorunları da öngörerek kombilerinizin tamirini detaylı bir şekilde yapmaktayız. Tamiri yapılan kombiler daha uzun ömürlü olur ve enerjiden tasarruf sağlayarak aile bütçelerine katkıda bulunur. Kombi tamiri içerisinde kombi bakımını ve petek temizliğini de kapsar. Kombiler hassas cihazlar olmaları sebebiyle ile profesyonel kişileri tamir işleri yapılmalıdır. Arıza veren kombilerin ilk önce arıza veren kısmı belirtilir ardından tamir işlemleri gerçekleşir. Tamiri yapılamayacak kombilerinizi ise alıyoruz ve yerine son model yeni kombiler veriyoruz.

Kombi Tamiri Neden Önemlidir?

Kombiler yaşam alanlarımızın en önemli teknolojik cihazlarından biridir. Bu sebeple kombilerin yılda en az 2 defa bakımı yapılmalıdır. Bakımı yapılan kombiler az enerji harcadığı gibi sıcak su ihtiyacınızı sağlar. Kombiden giden sıcak sular peteklere daha hızlı ulaşır. Kombi tamirleri yapılırken kombi bacaları da temizlenir böylece baca tıkanmalarının önüne geçilmiş olur. Kombi tamiri ile beraber evleriniz ve iş yerleriniz daha iyi ısınır ve kombinizin performansı yükselir. Kombi tamiri noktasında güvenilir firmalardan destek almak gerekir. Firmamız uzman çalışanları ile her model kombinin bakım ve tamirini yapıyor. Firma olarak kaliteli hizmet anlayışından ödün vermiyoruz ve müşteri memnuniyetine garanti ediyoruz.

Bize Danışın

ADRES

Piyade Mahallesi 2001 Sok. 8/B Etimesgut / ANKARA

TELEFON

0 (545) 486 06 06

E-POSTA

mmg_06_09@hotmail.com

0 +
Yılı Aşkın Tecrübe
0 +
Mutlu Müşteri
0 +
Tamamlanan Proje
0 +
Profesyonel Ekip